Lesrooster turnen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Maria Daneelserf 22Maandag17:00 - 18:00Meisjes 5 - 7 jaarEmma Bijk
18:00 - 19:00Meisjes 8 - 10 jaarEmma Bijk
20:30 - 22:00Conditiegym gemengdRob van Hellemond
Woensdag16:30 - 17:30Meisjes 6 - 8 jaarJoyce Hagenaar
17:30 - 18:30Meisjes 8 - 10 jaarJoyce Hagenaar
18:30 - 19:30Meisjes > 10 jaarJoyce Hagenaar
GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Dorus Rijkersrede 7Maandag16:30 - 17:30Kleuters 2,5 - 5 jaar Milene Bezemer
17:30 - 18:30Meisjes 6 - 8 jaarMilene Bezemer
18:30 - 19:30Meisjes > 9 jaarMilene Bezemer
Donderdag18:30 - 20:30Middelbare schoolMaaike Tieman
Vrijdag17:00 - 18:00Jongens > 6 jaarMarlies de Heer
18:00 - 19:00 Meisjes 6 - 8 jaarMarlies de Heer
19:00 - 20:00 JongensMarlies de Heer
Berliozstraat 3Woensdag16:00 - 17:00Meisjes 5 - 6 jaarMaaike Tieman
17:00 - 18:00Meisjes 7 - 8 jaar Maaike Tieman
18:00 - 19:00Meisjes 9 - 12 jaarMaaike Tieman
GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Wiekslag 3Dinsdag16:30 - 17:30Meisjes 8 - 10 jaar Wendy van Berge -Henegouwen
17:30 - 18:30Jongens > 6 jaarWendy van Berge -Henegouwen
Donderdag19:00 - 20:00Conditiegym damesGeoffrey Brugghe
20:00 - 21:00Conditiegym damesGeoffrey Brugghe
GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Beemsterhoek 338Woensdag16:00 - 17:00Meisjes 6 - 8 jaarEmma Bijk
17:00 - 18:30Meisjes > 9 jaarEmma Bijk
Donderdag17:30 - 19:30 Jongens Wendy van Berge -Henegouwen
Aleoeten 38Woensdag17:00 - 18:00Meisjes 6 - 7 jaarRichell Addicks
18:00 - 19:00Meisjes 8 - 10 jaarRichell Addicks
Donderdag18:00 - 19:00Meisjes > 9 jaarEmma Bijk
GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Rivium 1e straat 52Maandag20:00 - 22:00Dames > 18 jaarThomas Weber
Woensdag9:30 - 10:15Ouder & kind gym
1,5 - 4 jaar
(Nijntje beweegdiploma)
Marlies Addicks
Vrijdag9:30 - 10:15Ouder en kindgym
1,5 - 4 jaar
(Nijntje beweegdiploma)
Marlies Addicks

Locaties
TurnAround Capelle aan den IJssel

Schollevaar
Maria Danneels Erf 22-24
2907 EK Capelle aan den IJssel

‘s Gravenland
Dorus Rijkersrede 7
2901 CL Capelle aan den IJssel
Berliozstraat 3
2901 GA Capelle aan den IJssel

Middelwatering
Wiekslag 3
2903 VA Capelle aan den IJssel

Oostgaarde
Beemsterhoek 338
2905 XT Capelle aan den IJssel
Aleoeten 38
2904 VA Capelle aan den IJssel

Rivium
Rivium 1e Straat 52
2909 LE Capelle aan den IJssel

Dorus Rijkersrede

Berliozestraat

Gong

Maria Daneelserf

Aleoeten

Rivium

Selectie

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
RiviumMaandag16:30 - 19:30Voorselectie en 5e divisieKim van der Weide
Dinsdag16:15 - 19:15Onderbouw D/N 3e en 4e divisieKim van der Weide
17:45 - 20:45Bovenbouw 3e en 4e divisie
Donderdag16:15 - 19:15Onderbouw D/N 3e en 4e divisie
17:45 - 20:45Bovenbouw 3e en 4e divisieKim van der Weide
Vrijdag16:00 - 18:30VoorselectieKim van der Weide
Zaterdag09:00 - 12:00Selectie (behalve 5e divisie)Kim van der Weide

Rhönrad

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Gong 2Woensdag19:00 - 20:30Gemengd > 140 cmMartine van den Boogaard
Share This