Lesrooster turnen

Meisjes kleuren turnen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieWachtlijstTrainster
Schollevaar
Maria Daneelserf 22Maandag17:00-18:00Paars/Blauw/GroenWachtlijstEmma Bijk
Maria Daneelserf 22Maandag18:00-19:00Blauw/Groen/GeelEmma Bijk
Maria Daneelserf 22Woensdag16:30-17:30Paars/BlauwWachtlijstJoyce Hagenaar
Maria Daneelserf 22Woensdag17:30-18:30Blauw/GroenWachtlijstJoyce Hagenaar
Maria Daneelserf 22Woensdag18:30-19:30Groen/GeelWachtlijstJoyce Hagenaar
's Gravenland
Dorus Rijkersrede 7Maandag17:30-18:30Paars/Blauw/GroenJolanda Vromans
Dorus Rijkersrede 7Maandag18:30-19:30Blauw/groenJolanda Vromans
Dorus Rijkersrede 7Donderdag18:30-20:30Middelbare schoolMaaike Tieman
Dorus Rijkersrede 7Vrijdag18:00-19:00Blauw/groenWachtlijstMarlies de Heer
Berliozstraat 3Woensdag16:00-17:00Paars/BlauwWachtlijstMaaike Tieman
Berliozstraat 3Woensdag17:00-18:00Blauw/GroenWachtlijstMaaike Tieman
Berliozstraat 3Woensdag18:00-19:00Groen/Geel/OranjeWachtlijstMaaike Tieman
Middelwatering
Wiekslag 3Dinsdag16:30-17:30Blauw/Geel/OranjeWendy van Berge -
Henegouwen
Oostgaarde
Beemsterhoek 338Woensdag16:00-17:00 Paars/Blauw/GroenWachtlijstEmma Bijk
Beemsterhoek 338Woensdag17:00-18:30Groen/Geel/OranjeEmma Bijk
Aleoeten 38Woensdag17:00-18:00 Paars/BlauwWachtlijstRichell Addicks
Aleoeten 38Woensdag18:00-19:00 Blauw/Groen/GeelRichell Addicks
Aleoeten 38Donderdag18:00-19:00Blauw/GroenEmma Bijk

Hoe bepaalt u welke les geschikt is?
Indicatie:

    • Beginnend < 10 jaar: Paars
    • Beginnend > 10 jaar: Blauw
    • Enige ervaring e/o sportief: Blauw
    • Veel ervaring e/o in grote mate sportief: Groen

De leiding deelt de turnster na de proeflessen in.
Klik hier voor meer informatie over Kleurenturnen.

Kleuters gym

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Dorus Rijkersrede 7Maandag16:30-17:30Kleuters 2,5 - 5 jaarJolanda Vromans
Rivium 1e straat 52Woensdag09:30-10:15Ouder & kind gym
1,5 - 4 jaar
(Nijntje beweegdiploma)
Marlies Addicks
Rivium 1e straat 52Vrijdag09:30-10:15Ouder en kindgym
1,5 - 4 jaar
(Nijntje beweegdiploma)
Marlies Addicks

Jongens turnen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Wiekslag 3Dinsdag17:30-19:30Jongens > 6 jaarWendy van Berge -Henegouwen
Dorus Rijkersrede 7Vrijdag17:00-18:00 Jongens > 6 jaarMarlies de Heer
Dorus Rijkersrede 7Vrijdag19:00-20:00 JongensMarlies de Heer

Volwassenen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Rivium 1e straat 52Maandag 20:00-22:00 Turnen dames > 18 jaar Thomas Weber
Maria Daneelserf 22Maandag 20:30-22:00Conditiegym gemengdRob van Hellemond
Wiekslag 3Donderdag19:00-20:00Conditiegym damesTom de Groot
Wiekslag 3Donderdag20:00-21:00Conditiegym damesTom de Groot

Rhönradturnen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
Gong 2Woensdag18.30 - 20.00Groep 1Martine van den Boogaard
Woensdag19.00 - 20.30Groep 2Martine van den Boogaard

Selectie turnen

GymzaalLesdagLestijdVoor wieTrain(st)er
RiviumMaandag16:15-19:15SelectieKim van der Weide
Dinsdag16:15-19:15Selectie onderbouwKim van der Weide
18:00-21:00Selectie bovenbouw
Donderdag16:15-19:15Selectie onderbouw
18:00-21:00Selectie bovenbouwKim van der Weide
Vrijdag16:00-19:00SelectieKim van der Weide
Zaterdag09:00-12:00SelectieKim van der Weide

Locaties
TurnAround Capelle aan den IJssel

Schollevaar
Maria Daneelserf 22
2907 EK Capelle aan den IJssel
Gong 2
2907 GJ Capelle aan den IJssel

‘s Gravenland
Dorus Rijkersrede 7
2901 CL Capelle aan den IJssel
Berliozstraat 3
2901 GA Capelle aan den IJssel

Middelwatering
Wiekslag 3
2903 VA Capelle aan den IJssel

Oostgaarde
Beemsterhoek 338
2905 XT Capelle aan den IJssel
Aleoeten 38
2904 VA Capelle aan den IJssel

Rivium
Rivium 1e straat 52
2909 LE Capelle aan den IJssel

Dorus Rijkersrede

Berliozestraat

Gong

Maria Daneelserf

Aleoeten

Rivium

Share This